Conferință creștină pentru femei: „Frumoasa și bestia”

conferință - Frumoasa și bestiaVă așteptăm cu bucurie la o conferință dedicată femeilor, pe care Asociația Smiles o organizează la Centrul de Misiune Dezna. Dorim să oferim tuturor celor interesate ocazia de a petrece un timp binecuvântat în părtășie, pentru a primi încurajare și a încuraja, fiindcă experiențele individuale pot deveni o sursă de inspirație și o călăuzire pentru fiecare!
Astfel, pregătiți-vă să stăm de vorbă, ca între prietene, despre de toate – ne vom ruga împreună și ne vom fi sprijin unele altora! Trebuie să ne amintim că, indiferent ce „bestii” ne-ar ieși în cale, împreună cu Cristos suntem mai mult decât biruitoare!
Conferința „Frumoasa și bestia” va avea loc în Dezna, jud. Arad, între 24 și 25 martie 2023.
Dacă doriți să știți mai multe, contactați-ne pentru informații și pentru înscriere, la numărul de telefon 0734-225-549 sau scrieți-ne pe adresa info@asociatiasmiles.ro
Sunteți așteptate cu mare drag și Domnul să vă binecuvânteze!